Търся си финка!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

zita
Нов
Нов


Години: 24
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2010
Мнения: 2
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2010, 23:18:24    Заглавие: Търся си финка! Отговорете с цитат

Търся си женска Гулдова амадина.Искам да е възможно най-маалка.Някой може ли да ми каже къде да си намеря такава и какви са най-красивите цветове на женската амадина?
_________________
АкО жИвОтЪт Ти ДаДе ЛиМоНи ... НаПрАвИ сИ лИмОнАдА!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2010, 23:18:24    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Септември 2010, 15:14:04    Заглавие: Re: Търся си финка! Отговорете с цитат

zita написа:
Търся си женска Гулдова амадина.Искам да е възможно най-маалка.Някой може ли да ми каже къде да си намеря такава и какви са най-красивите цветове на женската амадина?

Ако наистина си на 10 години просто и искренно ще ти кажа , че тези птици не са за теб , защото са много взискателни и трудни за отглеждане !

http://www.lady-gouldian-finch-breeding-expert-guide.com/Gouldian-finches-photos.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

JustAnotherNiceGuy
Нов
Нов


Години: 41

Offline
Регистриран на: 19 Сеп 2010
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Септември 2010, 3:01:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Подкрепям мнението на Mieze!
_________________
Bvlgari Omnia Amethyste
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bhopz
Потребител
Потребител


Години: 29

Offline
Регистриран на: 06 Юни 2010
Мнения: 62

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Септември 2010, 12:09:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също съм се чудел някъде продават ли.. Никъде не съм виждал "Гулдова амадинка". Щом е на 10 години и има желание може,но трябва да им обръща повече внимание !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Октомври 2010, 17:46:52    Заглавие: Отговорете с цитат

bhopz написа:
Аз също съм се чудел някъде продават ли.. Никъде не съм виждал "Гулдова амадинка". Щом е на 10 години и има желание може,но трябва да им обръща повече внимание !

Много взе да ги разбираш ! Те големите не се справят с тях , пък какво остава за малките ! При това по цена не са за джоба на всеки !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети