Интересно

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Видео
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Октомври 2007, 15:08:24    Заглавие: Интересно Отговорете с цитат

Докато се рових в мрежата попаднах на един сайт, в който предлагат на потребителите си безплатен 15-минутен видеоклип (на английски език), в който се обяснява как лесно да научите папагала си да не ви хапе, да идва на ръка и да не се плаши от вас. Незнам дали това помага, но ми стана интересно и реших да го споделя с вас.

Ето линка: http://www.birdtricks.com/training-course/
_________________




Последната промяна е направена от Entel на 04 Ноември 2007, 9:42:42; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Октомври 2007, 15:08:24    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Veronika
Активен
Активен




Offline
Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 81
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Октомври 2007, 18:36:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодарим много. Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

yotas
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 16 Окт 2007
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 13:08:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Можели някой да разкаже какво казват в този клип.За тези които не разбират много от английски като мен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

yotas
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 16 Окт 2007
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Декември 2007, 18:46:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля ви кажете ми какво казват на клипа,че да науча и моя папагал да взема от рака и да стъпва на нея
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Декември 2007, 18:58:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е рекламен клип.Немога да ти кажа какво точно казват понеже все ми дава грешка.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

blindy@
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Декември 2007, 18:43:02    Заглавие: Отговорете с цитат

аз ще ти кажа,1 тон простотии,това наистина е рекламен клип,но не ти казва как да обучиш папагала си,само ти казва че ако платиш едиква си сума,ще получиш записите на които са показани техниките за обучение.един вид те зарибяват
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

yotas
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 16 Окт 2007
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Декември 2007, 20:30:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Да много благодаря.Скоро няма да се научи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Декември 2007, 2:00:03    Заглавие: Отговорете с цитат

yotas написа:
Да много благодаря.Скоро няма да се научи.

Какъв е проблема с твоя папагал? Кажи за да помогнем.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

yotas
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 16 Окт 2007
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Декември 2007, 23:51:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблем е 4е е див и искаме да взима от рака. Ли4иси 4е свиква с нас но невзима от рака.Баркаме спокоино в клетката и не се плаши,е недава даго пипаме.Искаме да го пуснем от клетката но после как ще го приберем? Незнам как да го прилажа или да го нау4а.Ако можете помогнете. Казаха ,4е е на 2 години -  4ерноглава  АРАТИНГА.
Има ме го от 2 месеза. Каним го с ябалка от рака  като барка ме в клетката но невзима.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Декември 2007, 0:01:58    Заглавие: Отговорете с цитат

yotas написа:
Проблем е 4е е див и искаме да взима от рака. Ли4иси 4е свиква с нас но невзима от рака.Баркаме спокоино в клетката и не се плаши,е недава даго пипаме.Искаме да го пуснем от клетката но после как ще го приберем? Незнам как да го прилажа или да го нау4а.Ако можете помогнете. Казаха ,4е е на 2 години -  4ерноглава  АРАТИНГА.
Има ме го от 2 месеза. Каним го с ябалка от рака  като барка ме в клетката но невзима.

двугодишен папагал си е зряла птица. За да се постигне пълно опитомяване се започва захранване от ръка от най-ранна възраст. Сега ще ти е доста по-трудно. Този процес е дълъг и продължителен, изисква много търпение. Ще се получи но не бързайте. Всеки ден му обръщайте внимание и търпеливо продължавай да му даваш от любимото лакомство. Не прави резки движения в клетката и ако не вземе от ръката ти, просто извади ябълката (не му я давай).Никога не повишавай тон!Най-вероятно вроденото папагалско любопитство ще надделее, а и те са много интелигентни птици и все някога ще се приближи до ръката ти.А после като види че нищо не се случва и ще си вземе. ТЪРПЕНИЕ! само това е ключа към успеха.Желателно е процесът да се провежда в тиха стая, да няма стряскащи звуци около вас.Успех и пиши какво си постигнал!
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

yotas
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 16 Окт 2007
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Декември 2007, 20:55:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за савета.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Asatov
Нов
Нов


Години: 29
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Яну 2008
Мнения: 7
Местожителство: Враца

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Януари 2008, 22:49:09    Заглавие: Отговорете с цитат

bubulina написа:
yotas написа:
Проблем е 4е е див и искаме да взима от рака. Ли4иси 4е свиква с нас но невзима от рака.Баркаме спокоино в клетката и не се плаши,е недава даго пипаме.Искаме да го пуснем от клетката но после как ще го приберем? Незнам как да го прилажа или да го нау4а.Ако можете помогнете. Казаха ,4е е на 2 години -  4ерноглава  АРАТИНГА.
Има ме го от 2 месеза. Каним го с ябалка от рака  като барка ме в клетката но невзима.

двугодишен папагал си е зряла птица. За да се постигне пълно опитомяване се започва захранване от ръка от най-ранна възраст. Сега ще ти е доста по-трудно. Този процес е дълъг и продължителен, изисква много търпение. Ще се получи но не бързайте. Всеки ден му обръщайте внимание и търпеливо продължавай да му даваш от любимото лакомство. Не прави резки движения в клетката и ако не вземе от ръката ти, просто извади ябълката (не му я давай).Никога не повишавай тон!Най-вероятно вроденото папагалско любопитство ще надделее, а и те са много интелигентни птици и все някога ще се приближи до ръката ти.А после като види че нищо не се случва и ще си вземе. ТЪРПЕНИЕ! само това е ключа към успеха.Желателно е процесът да се провежда в тиха стая, да няма стряскащи звуци около вас.Успех и пиши какво си постигнал!

И аз имам подобен проблем.Моито е Розовобуза Неразделка.Моито е от 2-3 години при мен но не взима не се доближава нищо.Има и друг проблем аз не сам я купувал тя доиде през прозореца и се наложи да я хвана с ръка.После няколко пати я упусках и пак с рака но от 2 години не сам я опускал.Как ще ми препоръчаш да я опитомя.Мерси Предарително!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Януари 2008, 10:33:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Asatov написа:

И аз имам подобен проблем.Моито е Розовобуза Неразделка.Моито е от 2-3 години при мен но не взима не се доближава нищо.Има и друг проблем аз не сам я купувал тя доиде през прозореца и се наложи да я хвана с ръка.После няколко пати я упусках и пак с рака но от 2 години не сам я опускал.Как ще ми препоръчаш да я опитомя.Мерси Предарително!!!

Принципът е еднакъв за средните видове.Неразделката е много податлива на опитомяване, ако няма партньор.В случай, че има, шансовете да се привърже към човек са нищожни. Избягвай да я хващаш с ръка, поне до като не свикне напълно с теб. Птиците са чувствителни същества и всяко грубо отношение, преживяват тежко и може да изпаднат в стрес.Бъди търпелив, подмамвай я с лакомство, научи я да ти се доверява.Свикне ли с теб, всичко натам става по лесно.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

michondi64
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Януари 2008, 20:33:00    Заглавие: Отговорете с цитат


yotas написа:
Проблем е 4е е див и искаме да взима от рака. Ли4иси 4е свиква с нас но невзима от рака.Баркаме спокоино в клетката и не се плаши,е недава даго пипаме.Искаме да го пуснем от клетката но после как ще го приберем? Незнам как да го прилажа или да го нау4а.Ако можете помогнете. Казаха ,4е е на 2 години -  4ерноглава  АРАТИНГА.
Има ме го от 2 месеза. Каним го с ябалка от рака  като барка ме в клетката но невзима.

Преди месец си взех корела,също много див.В клетката е трудно да го научиш нещо,защото я приема за своя територия,в която не трябва да се навлиза още в самото начало.Затова бръкнах с дървена пръчка в клетката и го накарах да стъпи на нея,за да знам дали ще мога да го прибера като го пусна.Нямах проблем като го пуснах,щото стъпваше на пръчката,и така го прибирах.Всеки ден това се повтаряше,като бавно приближавах ръката си по пръчката,докато се научи да ми стъпва на ръката.
Трудно ми беше да го науча да взема от ръка,щото не знаех какво обича.
Пробвах с ябълка и не искаше да я погледне,но като му дадох солета се изненадах как се нахвърли на нея.
Сега вече се разхожда върху масата,и взема от ръка.Дори слагам парче солета в устата си,и той идва и я взема.
Пробвай, вярвам,че ще успееш
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Heis
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 09 Ное 2008
Мнения: 25

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Ноември 2008, 23:27:19    Заглавие: Отговорете с цитат

ами прочетох всички коментари и смятам да ги пробвам тези методи доста идеи благодаря за което Smile
_________________
Имам си 2 вълнести папагалчета,на име Коко и Поли на по 5-6 месеца.Много са сладки и се обичат много.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

awesome1
Гост








\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Февруари 2018, 10:08:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също. Има ли такъв клип, но на български
италиански сирена,custom software development,брандиране на автомобили,кола под наем
Върнете се в началото

optimeon
Гост








\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Юли 2018, 11:52:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Открих много интересна информация


почивка в българия,schody metalowe zewnętrzne cena,къщи за продан,дизайнерски дрехи онлайн
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Видео Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети