малък александър първо пускане извън клетката

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

stefich
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2013
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2013, 18:12:04    Заглавие: малък александър първо пускане извън клетката Отговорете с цитат

Здравейте, имам си малък александър от два месеца, но все още е много страхлив.При всяко бъркане в клетката за да му заредя храна пърка като луд и след това 10 минути прави салта в клетката.Как да социализирам папагала, не искам да се плашо от мен и кога ще мога да го пусна извън клетката?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2013, 18:12:04    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

velislav4oo
Напредва
Напредва


Години: 25

Offline
Регистриран на: 17 Дек 2011
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2013, 18:38:30    Заглавие: Re: малък александър първо пускане извън клетката Отговорете с цитат

stefich написа:
Здравейте, имам си малък александър от два месеца, но все още е много страхлив.При всяко бъркане в клетката за да му заредя храна пърка като луд и след това 10 минути прави салта в клетката.Как да социализирам папагала, не искам да се плашо от мен и кога ще мога да го пусна извън клетката?

Дай му малко време да се опознаете..Той няма да те заобича веднага..не става ей така-да щракнеш с пръсти и да сте първи приятели...остави го да свикне с теб и обстановката..хубавото приятелство се гради с доверие, а хубавите неща стават бавно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети