Щиглец и други пойни птички (продължение)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други птици : Диви птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2008, 15:07:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами май видео клип трябва да направиш Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2008, 15:07:54    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Руси.Атанасов
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Яну 2008
Мнения: 60

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2008, 20:07:51    Заглавие: Отговорете с цитат

joreto_88 написа:
Мария написа:
При положение, че птичката се е блъскала в прозорец е възможно да е избягала домашна и при това положение със сигурност няма да и е добре на вън...


bubulina написа:
....а този, раненият, се прибира сам...стига бе! СТИГА БЕ!


Видеоклип ли трябва да направя за да се убедиш? Защо да е невъзможно. Ти ако си на нейно място и знаеш че там има храна и вода няма ли да се върнеш?

Ами да... Мен лично без видеоклип не можеш да ме убедиш....
_________________
http://canaryfanclub.forumi.bg/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

spinus
Нов
Нов


Години: 48
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 08 Мар 2008
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 9:49:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Любопитно ще е да видим клипче!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 11:27:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Нали знаете, че птичките се прибират когато им хрумне? Аз папагалите си не могат да накарам да се приберат и да ги снимам, вие искате щиглеца, дето все още е наплашен да снима. Има да чака с камерата....а пък и птичките май усещат като искаш да ги снимаш....моите поне в такъв момент не спират да мърдат и да правят щуротии. Изчакайте малко
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Руси.Атанасов
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Яну 2008
Мнения: 60

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 11:40:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Мария написа:
Нали знаете, че птичките се прибират когато им хрумне? Аз папагалите си не могат да накарам да се приберат и да ги снимам, вие искате щиглеца, дето все още е наплашен да снима. Има да чака с камерата....а пък и птичките май усещат като искаш да ги снимаш....моите поне в такъв момент не спират да мърдат и да правят щуротии. Изчакайте малко

Папагалите и щиглеца нямат нищо общо.... Папагалите са опитомени от много години... А щиглеца - точно този винаги си е бил див.... По-добре ще е да го пусне... А и както някой (не се сещам кой беше ) спомена, сега започва размножителният период...
_________________
http://canaryfanclub.forumi.bg/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 11:54:38    Заглавие: Отговорете с цитат

То е ясно, че не си приличат твърде...аз точно затова казах, че папагалите си не мога да снимам как ще се приберат /които са по-опитомени/, а какво остава да предвидиш кога ще го направи щиглеца. Аз вярвам на Жорето, че се прибира сам и за пореден път подкерепям мнението, че ако сега се пусне птичката ще умре! Друг е въпросът, че с времето той ще се привърже към нея и няма да му се иска да я пусне...какво ще стане ще покаже времето, но според мен най-важното е птичката да е жива и здрава! Той не я тормози, а се грижи за нея!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

david_67
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Сеп 2007
Мнения: 84
Местожителство: Кюстендил

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 22:38:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Не спорете по тази тема  щиглеца сам по себеси е дива птица с изключение тези които са излюпени в" неволя" .Папагалите в България в диво състояние не съществуват .Преди три години бях на изложба в Италия Реджо Емилия там видях тези мутации  които показах . Хората се занимават от години и са създали такива великолепни мутации це ние ли ще измисляме топлата вода! ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Serinus
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Яну 2008
Мнения: 108

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 11:18:54    Заглавие: 111 Отговорете с цитат

david_67 написа:
Не спорете по тази тема  щиглеца сам по себеси е дива птица с изключение тези които са излюпени в" неволя" .Папагалите в България в диво състояние не съществуват .Преди три години бях на изложба в Италия Реджо Емилия там видях тези мутации  които показах . Хората се занимават от години и са създали такива великолепни мутации це ние ли ще измисляме топлата вода! ?

Колега, все пак темата е за щиглеца. А понякога в спора се ражда истината, нали все от някъде трябва да се започне?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 16:21:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също мисля ,че когато има повече мнения ще има повече въпроси и отговори !!!
А щиглеца си е див няма спор но все пак нека да опита да се погрижи за щиглеца ,а и така се ражда една голяма любов
към птиците Smile , а и Жоро не го е хванал умишлено та да го третираме като бракониер!!!
Хората избиха бозайниците в горите а ние сме тръгнали да го корим за това ,че иска да помогне на щиглеца !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 16:38:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласна с todpetrov Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

nightingale
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 222

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Март 2008, 16:23:51    Заглавие: Отговорете с цитат




без коментар


http://s35.photobucket.com/albums/d198/hedges73/?action=view¤t=07122007109.flv

Админ: Ползвай функцията edit!


Последната промяна е направена от nightingale на 01 Април 2008, 22:13:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

joreto_88
Потребител
Потребител


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Мар 2008
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Април 2008, 18:45:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето ви го и дългоочакваното видео:

http://jorretto.data.bg/Video.3gp


За тези които не вярваха, ето ви доказателството.

P.S. Клипчето е с лошо качество, защото е снимано с телефон. Дължината му е 8 минути. Птицата се прибира на края на клипа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Perta
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Фев 2008
Мнения: 53
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Април 2008, 20:56:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво, честно казано ми беше трудно да си го представя!   
А пък аз да се възползвам да се похваля - и аз вече си имам щиглец! Само че още се притеснявам да го пускам от клетката, но пък мисля че тя е достатъчно голяма и той може да си подхвърча и вътре. Дано да съм права!
_________________
Не бива са слушаш.
За да чуеш нещо, не бива да слушаш.
За да видиш нещо, не бива да гледаш.
За да схванеш нещо, не бива да мислиш.
За да кажеш нещо, не бива да слушаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

joreto_88
Потребител
Потребител


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Мар 2008
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Април 2008, 21:47:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Perta написа:
А пък аз да се възползвам да се похваля - и аз вече си имам щиглец!


Искам да те попитам откъде го взе, защото искам да сватосам моя?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Serinus
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Яну 2008
Мнения: 108

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Април 2008, 11:16:05    Заглавие: Хибриди Отговорете с цитат

Защо не започнеш с някой по лесен вариант, напремер със женско канарче? Няма да е лесно, но поне можеш да опиташ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Април 2008, 19:44:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Жоро браво за клипчето сега май никой неможе ,да каже нищо !
Сега мълчат като риби и щиглеца е в добро състояние браво Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Април 2008, 22:56:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Тошо, на мен ми излизат само тагове, за това мълча като риба, проблем?Струва ми се, че за теб не е важно птицата да е добре, а ти да си прав, а? или е лично? Мини на ЛС в такъв случай.
Сигурно много щиглеци си отгледал, та така прецени, на око, че този е ок?
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Април 2008, 10:14:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Жоре, поздравления Smile Пилето изглежда съвсем спокойно и ти е позволило да го снимаш толкова време, при това от близо....супер Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Април 2008, 11:26:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъй като явно само аз имам проблем със зареждането на клипа, приемам думите на останалите, че птицата се прибира сама.
ЗА мен това не е постижение, погледнато от гледна точка на това, че се отглежда в клетка, но пък спора беше за това,
така че ти признавам обучението. Щом това искаш- поздравления. За мен тази тема се зареди с много отрицателни емоции,почти нищо полезно не научих за птиците, които ме интересуват и за да не съм причина за последващо напрежение, за сега ще се въздържам от коментар по нея. НА колегите- успех в отглеждането и развъждането на диваци. Знам, че по-опитните от вас, никога не биха навредили на дивата популация, така че ви желая късмет за бъдещите хибриди.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Април 2008, 11:54:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Зада гледате клипчето трябва да го свалите на PC - то си първо Smile
Аз не съм отглеждал никога щиглец и нямам намерение специално за мъжки защото той пречи на песента на канарите и за малиноа и за славеева песен и няма смисъл да си бъркам птиците Smile.
А аз с Операта само успях да го сваля!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Диви птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Страница 9 от 13

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети