Вълнисти Папагали

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

ge0gr!3v
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 22 Мар 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 12:28:31    Заглавие: Вълнисти Папагали Отговорете с цитат

Пуснах моето папагалче в къщи и неможех да го хвана гоних го гоних го и то се измори и го хванах сложих го на рамото ми и вече не го е страх правилно ли е било това  възможно ли е така да му стане нещо защото другото е ужасно страхливо и сега искам и него да го "обуча" така но ме е страх и реших да ви попитам

П.С. Другото ми папагалче когато ще го хващам започва да пишти постоянно все едно колят прасе

Модератор: Вече има пусната тема за обучение на вълнисти папагали! Моля преди да отваряте нови, да ползвате търсачката!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 12:28:31    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 15:15:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че за тази тема става въпрос. Но мисля, че е голяма грешка да ги ловиш. Папагалчетата се стресират и ще им е трудно да свикнат с теб.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

ge0gr!3v
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 22 Мар 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 15:31:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Едното вече свикна но другото просто недава дори да го помилвам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ladyyy
Нов
Нов


Години: 30

Offline
Регистриран на: 01 Апр 2008
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Април 2008, 12:35:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Моите съседи пък видяха,че си купих папагалче (корела) и те си взеха(2 вълнисти) .Ама то едно гледане ... Чак ги съжелявам...Предишният ден тук валя голям дъжд,а техните папагали бяха отвън на терасата(под дъжда)..И не само това ..Аз съм чувала, че не е добре да се оставят на слънце техните редовно са на слънце..Казах им да не ги оставят така щото им вреди, а те ми викат "Не е вярно добре е да са на слънце ти си гледай твоя папагал" малеее направо са зле хората ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gab1to
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Май 2008
Мнения: 19
Местожителство: Xramnali

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Май 2008, 0:09:22    Заглавие: Re: Вълнисти Папагали Отговорете с цитат

ge0gr!3v написа:
Пуснах моето папагалче в къщи и неможех да го хвана гоних го гоних го и то се измори и го хванах сложих го на рамото ми и вече не го е страх правилно ли е било това  възможно ли е така да му стане нещо защото другото е ужасно страхливо и сега искам и него да го "обуча" така но ме е страх и реших да ви попитам

Сппред мене набиваше да го гониш трябваше да оставаиш клетката близо до него тои штеше да си влезе,а що да го ка4ваш на рамото  си остави го да свикне с теб и тогава го у4и
МОДЕРАТОР: НЕ Е НУЖНО ДА ДАВАШ МНЕНИЕ ПО ВСЯКА ТЕМА, СПАМИШ и ЩЕ ЗАПОЧНА ДА ТРИЯ ПОСТОВЕТЕ ТИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети