Продавам ПАПАГАЛ КРАЛСКО ЖАКО за 700 лева

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Архив обяви : Продавам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

infetka
Нов
Нов


Години: 36

Offline
Регистриран на: 03 Мар 2008
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Юни 2008, 20:32:33    Заглавие: Продавам ПАПАГАЛ КРАЛСКО ЖАКО за 700 лева Отговорете с цитат

Продавам диво жако на 2 години и малко. Казва се Папи и има потенциал да стане страхотен домашен любимец. Бях се заела много сериозно с отглеждането му, но се случи така, че заминавам в чужбина и няма кой да го гледа. Не дава да го пипат, взима фастъци от ръка. Много свирка, издава разнообразни звуци по цял ден, но още не говори. Сигурна съм, че при подходящо внимание, обич и търпение ще се привикне бързо. Аз го имам отскоро и имах голям напредък с него.

Цена+ обурудвана клетка 700

телефон за контакти 0885 16 81 34
_________________
)))
( * )>
( ) )
///^
//
//
/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Юни 2008, 20:32:33    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

tindi4ka
Нов
Нов


Години: 37
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 12 Сеп 2008
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Септември 2008, 16:55:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Папагала продаден ли е?
Ако не е дай телефон да говорим
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Продавам Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети